Služby

Dokážeme vyhovět požadavkům nejrozličnějšího charakteru a splnit téměř každé Vaše přání. Chcete se u nás jen ochladit nebo ohřát? Nebo se chcete na chvíli opravdu zastavit a splynout s ničím nerušeným klidem venkova? Jsme Vám k dispozici.
hurky -25hurky -25
hurky -26hurky -26

Sauna

Pro ty, kteří si rádi dopřejí wellness odpočinek, je připravena podkrovní sauna s kapacitou až osm osob. Tu si u našeho personálu můžete objednat na čas, který Vám nejvíce vyhovuje.

Svatby

Svatby

Pokud hledáte místo v krásné přírodě, poskytující soukromí, je penzion Na Návsi ta správná volba. Najdete u nás příjemné rodinné prostředí a citlivě zrekonstruované prostory, které jsou připraveny i na případnou mokrou variantu svatby.

Využít tak můžete prostornou zahradou s pergolou, venkovním posezením a grilem. Náš sál je připraven pojmout větší svatební tabuli, stát se tanečním parketem i centrem dění Vašeho dne D. Mile rádi Vám doplníme svatební menu, zajistíme svatební dort či sladký bar.

Oslavy

Oslavy

Čeká Vás životní jubileum, významné výročí či rozlučka se svobodou? I na takové příležitosti je náš penzion připraven. Nabízíme naprosté soukromí i pro větší skupiny. Zajistíme Vám grilování dle Vašich představ pro milovníky masa i vegetariány, bar vybavený dle Vaší chutě a příjemná obsluha jsou samozřejmostí.

Teambuildingy
hurky -44

Teambuildingy

Multifunkční sál nabídne prostor pro společenské hry, případně může sloužit jako školící centrum pro různé typy workshopů či dovednostní výcvik. K dispozici je také promítací plátno a projektor. Ubytování s kapacitou až 25 osob nabízí veškerý komfort, díky nasmlouvaným ubytovacím kapacitám v přilehlém okolí můžeme přijmout i početnější skupiny a zajistit jim potřebný transport.