Hostinec Na návsi

V našem hostinci si užijete rodinnou atmosféru pravého českého venkova. Čeká na Vás příjemné posezení ve dvoře nebo na letní zahrádce s výhledem do kraje, ale i útulný dobový interiér včetně dětského koutku.

Co a jak vaříme

Rádi svým hostům předkládáme domácí kuchyni a to ve spolupráci s těmi nejlepšími lokálními dodavateli. Není důvod vybírat z dalekých výrobců, když to nejlepší máme přímo zde a na dosah. Jatka Albeř, řeznictví Kunžak a mnoho dalších místních firem najdete mezi našimi spolehlivými dodavateli, abychom Vám připravili jen to nejlepší z tohoto kraje. Vyhýbáme se polotovarům, zároveň se ale umíme přizpůsobit i těm nejtajnějším přáním našich hostů.

Jídelní lístek

Otevírací doba

Penzion je v plném provozu, pro ubytované možnost večeří i mimo otevírací dobu hostince. Hostinec otevřen v pátek 22.10. od 17:30, v sobotu 23.10. od 18:00 hodin. V sále se uspořádají dvě přednášky, vstup zdarma. V pátek 22.10. přednáška pana Sotony “Obsazování Jindřichohradecka po mnichovské dohodě” V pátek 29.10. přednáška pana Bočka “Jak se vojančilo na Hůrkách v 60. letech”. Díky, ZS 725 571 064 S jakýmkoliv dotazem nás kontaktujte na info@nananvsi-hurky.cz Máte-li zájem navštívit náš hostinec i mimo otevírací dobu, kontaktujte nás. Děkujeme.
Pokud byste se s námi chtěli spojit, jsme Vám k dispozici na níže uvedeném čísle nebo emailu.