Penzion Na návsi

Penzion naleznete v klidné lokalitě Hůrek u Nové Bystřice, přímo v srdci překrásného přírodního parku Česká Kanada. Místní nespoutaná krajina je ideální lokalitou pro aktivní odpočinek, ale i poklidnou rodinnou dovolenou s dětmi.

Penzion a okolí

Penzion nedávno prošel kompletní rekonstrukcí, během které se podařilo zachovat, ale i obnovit, původní prvky historického objektu. Ty dotvářejí útulnou atmosféru rodinného prostředí. Hostům se tu nabízí dostatečné soukromí a vzhledem ke své vybavenosti je penzion připraven splnit přání i náročnějších návštěvníků. Na své si tu přijdou cyklisté, golfisté, milovníci historických vlaků, Cimrmanologové, ale i fanoušci vojenské historie.

Vhodné pro rodiny s dětmi

Přírodní park Česká Kanada a jeho okolí, nabízí také plno vyžití pro Vaše malé cestovatele. Zábavný program v této lokalitě hravě naplníte. Náš penzion je zároveň baby friendly, disponujeme jak dětskou mobilní postýlkou, tak i jídelními židličkami. Jejich zapůjčení je samozřejmě zdarma.

Skvělé na cyklovýlety

Česká Kanada je rájem pro cyklistiku. Upravené cyklostezky lákají na mnoho zajímavých tras a výletů. Kraj trojmezí, kde se dotýkají Čechy, Morava a Rakousko, láká svou prostou krásou a odlehlostí od velkoměst. Místní stezky platí za nejkrásnější v Čechách.

Klid na práci

Ekologicky šetrná usedlost v srdci České Kanady nabízí veškerý komfort pro soustředěnou práci, malebná krajina stimuluje kreativní myšlení a je tak pravou volbou pro teambuildingy, workshopy či komunitní výcviky všech zaměření.

Relax v přírodě

Je jen málo podobně krásných lokalit, které si můžete vybrat pro dovolenou v tuzemské přírodě. Zdejší kraj nabízí své přírodní krásy v unikátní a rozmanité podobě. Skalní a žulové útvary, pohádkové rybníky, upravené cyklistické i pěší stezky. Brána takzvaného trojzemí uchvátí i protřelého turistu a zanechá ty nejmilejší vzpomínky.

Po stopách historie

Hůrky leží jen několik kilometrů od hranice s Rakouskem, kde se za minulého režimu rozkládalo takzvané zakázané pásmo – ostře střežená hranice s ostnatými dráty a pískem sypané pásy chránící před ilegálním přechodem hranice. Dokladem brutality tehdejšího režimu jsou také ruiny zlikvidovaných vesnic Rajchéřov a Romava.

Zimní radovánky pro celou rodinu

Jen 4 kilometry od penzonu se nachází 350 metrů dlouhá sjezdovka Hradiště. Areál nabízí 2 vleky, pomu a dětský vlek. Sjezdovka je za příznivých podmínek uměle zasněžována a pro děti je k dispozici i lyžařská škola.

Babyfriendly

WiFi

Psi povoleni

Ecofriendly

Sauna

Naše pokoje

Všechny pokoje v našem penzionu byly navrženy tak, aby poskytovaly dostatek pohodlí a soukromí. Všechny pokoje jsou vybavené kvalitními matracemi, hypoalergením povlečením a blackout závěsy, takže se můžete těšit na opravdu kvalitní odpočinek. V pokojích je sice kvalitní wifi připojení, záměrně jsme ale vynechali instalaci TV (resp. umíme TV na požádání). Užijte si u nás trochu toho zaslouženého klidu.

K dispozici jsou tři dvoulůžkové pokoje, tři třílůžkové, jeden čtyřlůžkový pokoj a apartmán s kapacitou až 7 osob. Základní kapacita je tedy 26 lůžek. Pokoje jsou prostorné, je možné je vybavit přistýlkou nebo dětskou postýlkou a kapacitu tak podle dohody navýšit. Cena pokoje vč. snídaně.

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkové pokoje nabízí pohodlné manželské postele a jednolůžka, pracovní stůl i dostatek úložných prostor. Vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou je samozřejmostí. Dva z pokojů se nachází v podkroví, jeden v první patře. V případě obsazení pokoje 1 osobou je účtováno 80% z uvedené ceny.
V sezóně: 1700 Kč / noc
Mimo sezónu: 1500 Kč / noc

Třílůžkový pokoj

Třílůžkové pokoje se nachází v prvním patře penzionu a nabízí vždy prostornou manželskou postel a jednolůžko. Součástí je i pracovní stůl a dostatek úložných prostor. Vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou je samozřejmostí.
V sezóně: 1900 Kč / noc
Mimo sezónu: 1800 Kč / noc

Čtyřlůžkový pokoj

Podkrovní čtyřlůžkový pokoj nabízí pohodlnou manželskou postel a dvě jednolůžka. Součástí je i pracovní stůl a dostatek úložných prostor. Vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou je samozřejmostí.
V sezóně: 2150 Kč / noc
Mimo sezónu: 2000 Kč / noc

Apartmán

Prostorný apartmán s vlastním vchodem je vybaven kuchyní, jídelním stolem, TV, kachlovými kamny a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a pračkou. K dispozici je prostorná manželská postel, tři jednolůžka a rozkládací gauč pro dvě osoby. U apartmánu cena bez snídaně, lze doobjednat.
V sezóně: 2500 Kč / noc
Mimo sezónu: 2300 Kč / noc

Aktivity v okolí

Kromě nádherných stezek pro cyklisty i pěší se můžete těšt i na spoustu historických a přírodních kuriozit, které slibují zážitky pro celou rodinu. Místní rybníky vybízejí k vodním radovánkám, na své si přijdou také rybáři nebo golfoví nadšenci.

Hrad Landštejn

Hrad Landštejn

Obludiště Dolní pěna

Obludiště Dolní pěna

Kostel Nejsvětější trojice v Klášteře

Klášter u Nové Bystřice

Zoopark

Zoopark Na Hrádečku – Horní Pěna